Koniec z prywatnością w internecie! Śledź krok po kroku ruchy Twojego klienta na nagraniach video!

Dotychczas dysponowaliśmy danymi z Google Analytics, narzędzi eCRM i innych „banków danych” z których mogliśmy wyciągnąć wiele cennych informacji, mających na celu poprawę konwersji.

Obecnie dzięki narzędziu online SMARTLOOK możesz przeglądać nagrania video z poruszania się klientów/internautów po Twojej stronie internetowej.

Narzędzie jest bardzo proste w obsłudze, a dla stron z małym ruchem stanowi idealne i przede wszystkim darmowe rozwiązanie.

Przykładowe nagranie:

http://www.smartlook.com/play/shared/ae224bb5c4a9e82dfbf519adea3a392d2c8ea757

Narzędzie zaopatrzone jest w najważniejsze funkcje, jak:

Źródło wejść, spędzony czas, odwiedzona podstrona

Zachowanie internauty

W prosty sposób odtworzysz nagranie video, które pokaże Ci co dokładnie zrobił internauta na Twojej stronie, jak się porusza, oraz pomoże Ci wyeliminować błędy i pozostałe ważne elementy, w zależności od funkcjonalności, wielkości i estetyki Twojej strony internetowej.

Droga odwiedzającego

Jeśli odwiedzający internauta wszedł więcej niż raz na Twoją stronę, będziesz mógł w prosty sposób sprawdzić, gdzie spędził czas i co go zainteresowało. Bardzo przydatna opcja do analizowania żródeł wizyt.

Heatmaps

Narzędzie generuje mapę najczęściej czytanych miejsc, oraz kliknięć internautów. Pomoże Ci to dopasować szablon, formularze zapisu, czy też znalezienie dobrego miejsca na akcje, jaką chcesz aby internauta wykonał.

Filtracja odwiedzających

Dodatkowa i dość ciekawa opcja, w szczególności w e-commerce jeśli chodzi o formularz rejestracyjny lub zakupowy. Wreszcie możesz zobaczyć online jak sobie radzą internauci z Twoim formularzem zamówień i na co potrzebują więcej czasu?, a może nawet zauważysz co sprawia, że porzucają dalszą rejestrację?

Plany abonamentowe:

Warto skorzystać z darmowej opcji, co prawda opcja ta jest tylko do dwóch tysięcy odwiedzin, ale na niektórych stronach w dużym stopniu może pomóc w wyeliminowaniu karygodnych błędów, w końcu to nic nie kosztuje.

 

Jak odnieść Sukces, zdeklasować konkurencję oraz zdobyć 1 pozycję w wyszukiwarce internetowej ? Jeśli jesteś żądny skutecznej i sekretnej wiedzy, zostaw Mi swój e-mail.(Visited 435 times, 1 visits today)

3 Comments

 1. Monika 27 lipca 2017 at 18:20

  Mam małą strone internetową. Fajnie narzędzie do analizy ruchu. Dawno takiego szukałam. Do tego złapie się na pakiet free. Dziękuję za artykuł.

  Reply
 2. Marcin 8 października 2017 at 17:57

  „Śledzić”? Z perspektywy klienta to już zanik jakiejkolwiek prywatności :/

  Reply
  1. Rafał Śliwiok 8 października 2017 at 20:46

   Niestety prywatność w sieci już dawno się skończyła ….

   Reply

Leave A Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *