Jak napisać artykuł, który ściągnie tłumy, zaciekawi, wygeneruje sprzedaż i zrzuci z stołka?

Czy wyobrażasz sobie internet bez treści ?, wyszukiwałbyś wówczas informację poprzez grafikę ?, oglądał na portalach informacyjnych wiadomości w zdjęciach ? – A więc Treść to wielki element sukcesu każdej strony. Czym bardziej wartościowa i dopracowana tym przyciągnie większe Tłumy na Twoją stronę.

Jak napisać dobry artykuł? To proste … rozwiązuj problemy

Skup się na rozwiązywaniu problemów innych, dzięki czemu pomożesz użytkownikom, a Twoja treść będzie wartościowa dla wielu nowych osób i wyszukiwarek. Nie ukrywam, że zdobędziesz dodatkowo wiele linków zwrotnych – całkowicie za darmo.

Nie wiesz gdzie znaleźć irytujące problemy Twojej grupy docelowej?, zajrzyj na;

  • Fora dyskusyjne
  • Grupy społecznościowe

Pisz przydatne artykuły

Skupiaj się na przydatności, nie pisz bez celu. Przydatność odgrywa wielką rolę Twojego artykułu – albo będzie go promować wielu użytkowników, albo pójdzie w niepamięć. O przydatności Twojego artykułu zadecydują użytkownicy internetu, to właśnie do nich piszesz i jeśli jesteś wstanie zawładnąć ich umysłem, to zdobędziesz wiele komentarzy i poleceń.

Bądź rzetelny

Pisz rzetelnie zasobem wiedzy, którą posiadasz. Nie zjeżdżaj z tematu na boczny tor  i ” nie lej wody ” bo zamiast zyskać wielu nowych czytelników to możesz dużo stracić. Rzetelność popłaca, jeśli możesz umieścić rekomendacje, wszelkiego rodzaju pisma, dokumenty stwierdzające Twoją rzetelność to nie wahaj się, po prostu to zrób.

Pisz starannie

Każdy ma inny styl pisania, ale najlepiej jeśli każdą treść napiszesz starannie. Przeczytaj, dodaj więcej, formatuj i w końcu opublikuj, ale za nim to zrobisz sprawdź całość.

Nie komplikuj

Nie drażnij i nie komplikuj, starej się pisać i objaśniać prosto każdą rzecz o której piszesz. Czym Twój artykuł będzie prostszy tym mniej skomplikowany. Ludzie nie lubią komplikacji, wielu z nich się gubi i porzuca artykuł, dlatego zawsze staraj się stosować prostą formę słów.

Rozpisz się

Staraj się pisać długie i szczegółowe artykuły, przedstaw wszystkie wady i zalety opisywanego np. produktu. Zdaje sobie sprawę, że pisanie długich artykułów jest ciężkie na przykład dla produktu, który można przedstawić w ” 3 zdaniach ” – ale wierzę w Ciebie i wiem, że potrafisz 🙂

Zalety długich i szczegółowych artykułów;

  • Dobry artykuł przyciąga wielu nowych odbiorców
  • Naturalny link bulding
  • Budowanie wizerunku w sieci

Sprawdź gramatykę

Boląca część wielu z nas. Staraj się pisać poprawnie, bez błędów ortograficznych. Staraj się poprawiać artykuły pod względem gramatycznym.

Artykuł oparty o Case Study

Napisz swój artykuł oparty o studium przypadku. Bardzo dobrze wpływa to na zaufanie, a po drodze rozwiązuje on wiele problemów czytelników. Nie wahaj się użyć wszelkich dostępnych metod, aby poprawić jakość i widoczność w sieci.

Jak odnieść Sukces, zdeklasować konkurencję oraz zdobyć 1 pozycję w wyszukiwarce internetowej ? Jeśli jesteś żądny skutecznej i sekretnej wiedzy, zostaw Mi swój e-mail. 

Zobacz również :

Link Building 38 sprawdzonych sposobów
– Zarabianie na blogu – ile można zarobić ?
Liczy się Tylko 1 pozycja
Marketing szeptany – Pokonaj konkurencję !
Przekierowanie 301
Jak przyspieszyć szybkość strony internetowej ?
nawigacja strony
pozycjonowanie Long Tail daje rewelacyjne Efekty !
fraza kluczowa w nazwie domeny
Pozycjonowanie lokalne – Jak szybko zdobyć klientów ?

optymalizacja produktów
Lista portali ogłoszeniowych
Zaplecze SEO czyli Jak zwiększyć ruch o 400%

Znalazłeś nas dzięki frazie :

– budowa treści na stronę internetową,
– jak pisać treść na stronę,
– budowa strony i treści.

(Visited 150 times, 1 visits today)

Leave A Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *