Wymiana linkami to kolejny sposób budowy linków / łączy zwrotnych do naszej strony docelowej. Wymiana linkami z pozoru wydaje się łatwa dla każdego i zapewne wiesz o co chodzi, ale żeby odnosiło to zamierzony efekt powinieneś wiedzieć, że :

Dobieramy stronę tematyczną do tematyki Twojej strony

( Jest to bardzo ważne, aby link prowadzący do Twojej strony był z stron o tej samej tematyce. Taki link zwrotny przenosi bardzo dużą wartość i potrafi podnieść Twoją stronę w rankingu Google o wiele bardziej niż kilka linków z stron o innej tematyce. )

Wymieniamy się linkiem tylko z stron o wysokim PR i TR

( Jest to bardzo ważne aby pozyskiwać linki z stron o bardzo dobrej reputacji dla Google. Linki o wysokim Trust Rank bardzo dobrze wpłyną na ranking Twojej strony w Google. )

Wymiana linkami z słabych stron, o niskim TR

( Takie linki mogą być toksyczne, co negatywnie wpłynie na reputację Twojej strony w Google. )

Link z strony głównej czy podstrony ?

( W zależności od serwisu z którym zamierzasz się wymienić linkiem ?, jeśli cały portal odpowiada tematyce Twojej strony to zdecydowanie najlepiej przeniesie siłę link zwrotny z strony głównej. Jeśli zaś strona ma doskonałą reputację i strona główna nie jest tematyczna, a posiada dział / kategorie o Twojej tematyce to zdecydowanie umieść link zwrotny na tej kategorii. )

Wymiana linkami – jak nie zostać spamerem ?

( Wymiana linkami to niebezpieczna rzecz. Google szybko potrafi wykryć manipulację, a duża ilość linków zwrotnych do innych stron osłabiają Twoją stronę, a poza tym możesz otrzymać kare od Google. )

Jak wymieniać się linkami ?

( Jedna z najlepszych metod to posiadanie wysoko jakościowej strony zapleczowej i to na niej umieszczać linki z wymiany. Oczywiście linki z przeciwnych stron umieszczamy do Twojej strony docelowej. Tym sposobem Twoja strona jest czysta od linków wychodzących i nie traci swojej siły. )

Jak odnieść Sukces, zdeklasować konkurencję oraz zdobyć 1 pozycję w wyszukiwarce internetowej ? Jeśli jesteś żądny skutecznej i sekretnej wiedzy, zostaw Mi swój e-mail.Zobacz również :

Link Building 38 sprawdzonych sposobów
Liczy się Tylko 1 pozycja
Przekierowanie 301
nawigacja strony
pozycjonowanie Long Tail
fraza kluczowa w nazwie domeny
optymalizacja produktów
Lista portali ogłoszeniowych
zaplecze SEO

(Visited 499 times, 1 visits today)

Leave A Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *